All for Joomla All for Webmasters

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 663.

Nowa odsłona aplikacji VERSA CONTROL
09 Cze

Nowa odsłona aplikacji VERSA CONTROL

Aplikacja VERSA CONTROL, której wcześniejsza wersja dostępna była dla systemów Android i iOS została również przystosowana do pracy na urządzeniach mobilnych działających w systemie Windows Phone.

VERSA CONTROL w wersji na Android oraz na Windows Phone uzyskała zupełnie nowy wygląd dostosowany do najnowszych trendów zgodnych z filozofią Material Design. W efekcie użytkownicy otrzymują bardziej przejrzystą, czystszą w odbiorze i jeszcze bardziej intuicyjną aplikację. Aplikacja dla urządzeń mobilnych posiadających system iOS zostanie opublikowana po zakończeniu działań walidacyjnych realizowanych przez AppStore.

Zmiana wizualna w VERSA CONTROL to jednak nie wszystko. Aplikacja w nowej odsłonie to również kilka istotnych usprawnień technologicznych. Szczegółowy opis zmian znajduje się na jej stronie opisowej.

Dzięki aplikacjom mobilnym dedykowanym do wygodnej i bezpiecznej obsługi alarmu domowego SATEL dostęp do systemu jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie.

Warto więc pobrać to przydatne narzędzie i zmienić swój smartfon w zdalne centrum sterowania!

Read 1236 times Last modified on poniedziałek, 28 marzec 2016 12:03

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Website: bdthemes.com
 • Adres:
  Systemy Bezpieczeństwa
  ul. Parkowa 3
  86-005 Białe Błota – Bydgoszcz
 • Telefon:
   
   
  E-mail:
  biuro@systemybezpieczenstwa.net
 • Masz pytanie? Oczekujesz na wycenę? Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby mieć pewność, że otrzymamy Twoje zapytanie.