All for Joomla All for Webmasters

System alarmowy VERSA Plus
28 Mar

System alarmowy VERSA Plus

Idealnie dopasowany, oferujący elastyczną konfigurację i wszechstronność zastosowań przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dostępnego z każdego miejsca na świecie – taki jest system alarmowy oparty na centrali VERSA Plus. Jest to rozwiązanie dedykowane dla osób, którym równie mocno zależy na jakości, funkcjonalności, nieskomplikowanej i intuicyjnej obsłudze, jak i na szybkim i czystym montażu.

 • Ekonomiczne rozwiązanie i szybka instalacja: centrala z już wbudowanymi modułami: ethernetowym, GSM/GPRS, głosowym oraz modułem akustycznej weryfikacji alarmu konstrukcja upraszczająca instalację
 • Elastyczne dopasowanie systemu: możliwość stworzenia systemu bezprzewodowego, przewodowego lub hybrydowego
 • Wielotorowa i pewna komunikacja: Ethernet (aplikacja mobilna, powiadomienia PUSH, wiadomości e-mail, monitoring do stacji), GSM/GPRS (SMS, CLIP, monitoring do stacji), PSTN (powiadamianie głosowe, monitoring do stacji)
 • Wygodne i ekonomiczne powiadamianie: wiadomości e-mail, powiadomienia PUSH
 • W pełni bezprzewodowa obsługa: dedykowany manipulator z czytnikiem kart zbliżeniowych i breloków, możliwość obsługi systemu poprzez wielofunkcyjnego pilota
 • Zdalny dostęp i sterowanie systemem: dedykowana aplikacja dla smartfonów i tabletów z systemem Android, iOS
 • Prosta i intuicyjna obsługa: manipulator dotykowy z graficznym interfejsem, karty zbliżeniowe i breloki, piloty wielofunkcyjne
 • Lokalne sterowanie skrojone na miarę: możliwość wyboru spośród 8 manipulatorów zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkowników
 • Skuteczne wykrywanie i sygnalizowanie zagrożeń: cyfrowe czujki ruchu, czujki umożliwiające wprowadzenie do systemu elementów automatyki domowej, sygnalizatory zewnętrzne i wewnętrzne

Centrala VERSA Plus to jedyne tak kompaktowe rozwiązanie.
Tylko ona łączy w sobie funkcjonalności, które do tej pory dostępne były wyłącznie poprzez zastosowanie kilku odrębnych urządzeń. System bazujący na centrali VERSA Plus zapewnia wiele torów komunikacji, możliwość zdalnego sterowania, jak również elastyczność instalacji. To komfortowe, kompleksowe i ekonomiczne rozwiązanie dla każdego!

Instalacja systemu, którego serce stanowi centrala VERSA Plus, jest szybka i prosta. Co więcej, jeśli zdecydujemy się na opcję w pełni bezprzewodową, unikniemy prac budowlanych, które byłyby konieczne w przypadku prowadzenia okablowania. Dzięki temu zyskujemy czas i dbamy o domowy budżet.

Nowoczesne i wygodne rozwiązania związane z konfiguracją i programowaniem systemu alarmowego opartego na centrali alarmowej VERSA Plus oznaczają dla instalatora szybką i bezproblemową pracę w komfortowych warunkach.

Proste i intuicyjne sterowanie
System oparty na centrali VERSA Plus zapewnia kompleksową ochronę, idealnie dopasowaną do potrzeb użytkowników. Dedykowane rozwiązania umożliwiają łatwe i intuicyjne zarządzanie alarmem domowym.

Aplikacja mobilna VERSA CONTROL
Najprostszym i najwygodniejszym sposobem sterowania systemem alarmowym VERSA Plus jest skorzystanie z funkcjonalności oferowanych przez aplikację mobilną VERSA CONTROL.

Powiadomienia PUSH
Dzięki nim zarówno użytkownik, jak i instalator może otrzymywać informacje o każdym zdarzeniu w systemie. Ponieważ usługa ta działa w tle, odbiorca jest powiadamiany w sposób ciągły. Zaawansowana centrala alarmowa wymaga również nowoczesnych rozwiązań z zakresu zarządzania lokalnego. Zadanie to doskonale spełniają dedykowane manipulatory, których szeroka oferta umożliwia dobranie urządzeń idealnie dopasowanych zarówno do oczekiwań i upodobań użytkowników, jak i funkcjonalności danego systemu.

Szybko i wygodnie.
Program DLOADX umożliwia wygodną, zdalną konfigurację całej instalacji alarmowej przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji: PSTN, GPRS oraz Ethernetu. Dzięki temu gdy niezbędna będzie szybka zmiana ustawień systemu, instalator wykona ją sprawnie bez konieczności wizyty na obiekcie. Rozwiązania zastosowane w centrali VERSA Plus umożliwiają również lokalną konfigurację systemu. Instalator może przeprowadzić ją sprawnie i bezproblemowo, podłączając komputer z zainstalowanym programem DLOADX bezpośrednio do centrali poprzez wbudowany na jej płycie port USB.

Prosto i bezpiecznie.
Dzięki usłudze udostępnianej przez firmę SATEL oferowane jest połączenie szyfrowane, czyli w pełni bezpieczne. Ułatwia ono instalatorowi połączenie się zdalnie z centralą VERSA Plus poprzez program DLOADX bez konieczności posiadania zewnętrznego adresu IP oraz wykonywania czynności związanych z konfiguracją sieci. Użytkownikowi umożliwia natomiast korzystanie z wygodnej aplikacji mobilnej VERSA CONTROL.

Szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie zarówno instalacji, jak i konfiguracji systemu opartego na centrali VERSA Plus skutkuje tym, że może on powstać w ciągu zaledwie jednego dnia. Dzięki temu użytkownicy systemu w bardzo krótkim czasie otrzymują system gwarantujący pełne bezpieczeństwo i wygodną obsługę.

 

Manipulator bezprzewodowy VERSA-LCDM-WRL

 • w pełni bezprzewodowa obsługa systemu
 • pełna funkcjonalność znana z przewodowych manipulatorów LCD
 • obsługa systemu przy użyciu kart zbliżeniowych i breloków
 • zasięg do 500 m w otwartej przestrzeni (we współpracy z kontrolerami ACU-120 lub ACU-270)

Manipulator dotykowy INT-TSG

 • dotykowy ekran o przekątnej 4,3”
 • intuicyjny, graficzny interfejs
 • idealne dopasowanie do każdego wnętrza dzięki dwóm wersjom kolorystycznym: ciemnej i jasnej

Pozostałe manipulatory
W ofercie manipulatorów dedykowanych do sterowania systemem VERSA Plus znajdują się jeszcze trzy inne modele. Różnią się one nie tylko wyglądem i kolorem podświetlenia, ale i sposobem odczytywania informacji o stanie systemu.

Pilot APT-100/MPT-300

 • wygodna, zdalna obsługa systemu alarmowego, np. załączanie i wyłączanie czuwania
 • sterowanie urządzeniami takimi jak bramy garażowe czy rolety
 • przywoływanie pomocy
 • potwierdzanie wykonania poleceń i informowanie o stanie systemu za pomocą diod LED (APT-100)
 • podświetlane klawisze i wbudowany brzęczyk potwierdzający naciśnięcie klawisza i odebranie polecenia przez centralę (APT-100)

 

Read 3057 times Last modified on poniedziałek, 28 marzec 2016 13:46
 • Adres:
  Systemy Bezpieczeństwa
  ul. Parkowa 3
  86-005 Białe Błota – Bydgoszcz
 • Telefon:
   
   
  E-mail:
  biuro@systemybezpieczenstwa.net
 • Masz pytanie? Oczekujesz na wycenę? Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby mieć pewność, że otrzymamy Twoje zapytanie.