Kontrola Dostępu, Rejestracja czasu pracy Bydgoszcz

Kontrola dostępu to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów wdrażanych na rynku. Pozwala on zarówno na pełną kontrolę i identyfikację osób przebywających na terenie obiektu, ale również na ograniczenie dostępu osób nieupoważnionych do dowolnych stref, czy pomieszczeń.

 

Systemy kontroli dostępu usprawniają w znacznym stopniu funkcjonowanie wielu firm, a także pomagają zachować niezbędne bezpieczeństwo przez ochronę danych i mienia. Proponujemy szereg różnorodnych rozwiązań w kwestii kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

Kontrola dostępu
Kontrola dostępu

System ma charakter modułowy, co pozwala na pełną dowolność współpracy z innymi systemami, jak alarmowymi, czy przeciwpożarowymi, ale także systemów związanych z rejestracją, czy kontrolą czasu pracy pracowników.

Funkcjonalność systemu kontroli dostępu można w bardzo elastyczny sposób dostosować do konkretnego przeznaczenia, tak, aby realizował zadania których oczekuje klient.

 

Gdy osoba chce wejść do określonej strefy musi zostać zweryfikowana przez odpowiednie urządzenie. Takie urządzenie, czytnik stand-alone lub kontroler, ma za zadanie zidentyfikować osobę i sprawdzić czy spełnione są warunki, określające zezwolenie na dostęp do strefy. Następnie, po poprawnej weryfikacji, w przypadku zezwolenia na wejście, urządzenie uruchamia elementy blokujące, które otwierają drzwi.

 

Proponowane przez nas systemy kontroli dostępu mają za zadanie ułatwienie rozliczania czasu i jakości pracy osób zatrudnianych, czy przebywających na terenie obiektu.

Korzyści wynikające z systemu kontroli dostępu:

optymalizacja wydajności pracowników, uzyskana poprzez ewidencję czasu pracy,

bezpieczeństwo uzyskane poprzez kontrolę dostępu, a tym samym wyeliminowanie niepożądanych wejść osób trzecich na teren obiektu,

automatyczne i precyzyjne rozliczanie czasu pracy, w tym prosty sposób realizacji zobowiązań wynikających z kodeksu pracy

możliwość szybkiej lokalizacji i określenia stanu osobowego w przypadku zagrożeń i konieczności ewakuacji pracowników,

oszczędność czasu i prosta analiza danych, dzięki rozbudowanej możliwości raportowania,

nowoczesne zarządzanie produkcją uzyskane między innymi poprzez rejestrację i gromadzenie danych z maszyn produkcyjnych, 

Jak podnieść poziom zabezpieczenia obiektu? Czy zwiększyć efektywność pracy pracowników? Chętnie odpowiemy na te i inne pytania, zapraszamy do kontaktu.