All for Joomla All for Webmasters

Nasza oferta

SYSTEMY ALARMOWE

Profesjonalnie zaprojektowany i zainstalowany system alarmowy powinien najwcześniej, jak to możliwe, ostrzegać o incydencie wtargnięcia bądź włamania na zabezpieczony obszar.

Oferujemy nowoczesne systemy alarmowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania w kwestii zabezpieczenia technicznego, które opierają się na autorskich projektach i fachowej realizacji. W trakcie naszych prac mamy na uwadze fakt, że współczesne systemy alarmowe stanowią skomplikowany zespół rozwiązań technologicznych, które oprócz podstawowych funkcji spełniają także szereg innych zadań.

zobacz szczegóły oferty...

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV

Korzyści jakie daje telewizja przenysłowa, CCTV (Closed Circuit TeleVison), doceniły władze większości polskich miast, monitorując ulice z wykorzystaniem różnorakich elementów tego systemu. Sukcesy w przeciwstawianiu się przestępczości jednego miasta, pozwoliły innym utwierdzić się w przekonaniu o potrzebie inwestowania w systemy telewizji przemysłowej.

Monitorowanie ulic nie jest jednak jedyną możliwością tego systemu. W chwili obecnej coraz częściej decydują się na takie rozwiązanie osoby czy firmy posiadające dość rozległą przestrzeń, która potrzebuje dozoru np. parking, hala magazynowa. Telewizja przemysłowa doskonale sprawdza się w dużych centrach handlowych i na stacjach benzynowych, a ze względu na ich przydatność można znaleźć dla nich zastosowanie w dowolnej branży.

zobacz szczegóły oferty...

BUDYNKI INTELIGENTNE

Rozwiązania stosowane w budynkach inteligentnych mają za zadanie z jednej strony ułatwić życie poprzez zmniejszenie ilości wykonywanych czynności związanych z użytkowaniem budynku np. wieczorne podlewanie ogródka, czy niekończące się gaszenie świateł po użytkownikach. Z drugiej zaś strony pozwala w znacznym stopniu obniżyć koszty eksploatacji budynku związanych z rachunkami za energie elektryczną, czy ogrzewanie.

System pozwala na personalizację ustawień, dzięki czemu zadania realizowane w budynku będą w pełni odpowiadać potrzebom użytkowników.

zobacz szczegóły oferty...

SYSTEMY SYGNALIZACJI POŻARU

Podstawowym zadaniem tego systemu jest czynna ochrona budynku i jego użytkowników na wypadek pożaru. Składa się z dwóch zasadniczych części: sieci czujników dymu i temperatury oraz bezpośredniej sieci przeciwpożarowej, czyli systemów mających na celu ograniczenie powierzchni zajętej przez ogień oraz jego zagaszenie.

Ciekawym i użytecznym rozwiązaniem może okazać się rozbudowa systemu o inne funkcje np. wskazywanie dróg ewakuacyjnych.

zobacz szczegóły oferty...

KONTROLA DOSTĘPU

Kontrola dostępu to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów wdrażanych na rynku. Pozwala on zarówno na pełną kontrolę i identyfikację osób przebywających na terenie obiektu, ale również na ograniczenie dostępu osób nieupoważnionych do dowolnych stref, czy pomieszczeń. System ma charakter modułowy, co pozwala na pełną dowolność współpracy z innymi systemami, jak alarmowymi, czy przeciwpożarowymi, ale także systemów związanych z rejestracją, czy kontrolą czasu pracy pracowników.

Funkcjonalność systemu kontroli dostępu można w bardzo elastyczny sposób dostosować do konkretnego przeznaczenia, tak, aby realizował zadania których oczekuje klient.

zobacz szczegóły oferty

Masz dodatkowe pytania?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania czy wątpliwości. Gwarantujemy, że otrzymasz rzeczową, merytoryczną i zadowalającą odpowiedź. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, jak również do odwiedzania nas w siedzibie firmy w celu merytorycznej dyskusji lub omówienia spraw organizacyjnych.

Pracujemy na markowych podzespołach

 • Adres:
  Systemy Bezpieczeństwa
  ul. Parkowa 3
  86-005 Białe Błota – Bydgoszcz
 • Telefon:
   
   
  E-mail:
  biuro@systemybezpieczenstwa.net
 • Masz pytanie? Oczekujesz na wycenę? Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby mieć pewność, że otrzymamy Twoje zapytanie.