All for Joomla All for Webmasters

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe Bydgoszcz, alarmy bezprzewodowe, przewodowy system alarmowy

Firma „Systemy Bezpieczeństwa” z siedzibą w pobliżu Bydgoszczy jest wiarygodnym partnerem w projektowaniu i wykonywaniu (w oparciu o indywidualne rozwiązania) systemów alarmowych. Dostępne w naszej ofercie alarmy pozwalają na uproszczenie wielu czynności związanych z kontrolą dostępu i nadzorem nad bezpieczeństwem obiektu.

Oferujemy nowoczesne systemy alarmowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania w kwestii zabezpieczenia technicznego, które opierają się na autorskich projektach i fachowej realizacji. W trakcie naszych prac mamy na uwadze fakt, że współczesne systemy alarmowe stanowią skomplikowany zespół rozwiązań technologicznych, które oprócz podstawowych funkcji spełniają także szereg innych zadań.

Alarmy często stanowią integralną część tzw. inteligentnego budynku, zapewniając użytkownikom funkcjonalność, komfort użytkowania i poczucie realnego bezpieczeństwa. Systemy alarmowe wymagają wdrożenia specjalnie opracowanych procedur i działań czynnika ludzkiego, co skutkuje minimalizacją zagrożeń. Mogą być dodatkowo zintegrowane z systemem telewizji przemysłowej CCTV w celu zarejestrowania obrazu z miejsca zdarzenia po naruszeniu strefy chronionej. Monitoring systemu alarmowego oraz telewizji przemysłowej przekazywany jest do Agnecji Ochrony, przez co podnosi się poziom zabezpieczenia obiektu. Kierowane Patrole Interwencyjne Agecji Ochrony w przypadku zdarzenia, posiadają wiedzą w które dokładnie miejsce mają się udać i jakie procedury mają zostać zastosowane.

Profesjonalnie zaprojektowany i zainstalowany system alarmowy powinien najwcześniej, jak to możliwe, ostrzegać o incydencie wtargnięcia bądź włamania na zabezpieczony obszar. W sytuacji wykrycia zagrożenia czujki systemu alarmowego wysyłają sygnał do centrali, skąd zostaje wysłana informacja o incydencie na obszarze obiektu chronionego. W chwili naruszenia terenu zabezpieczonego przez system sygnalizacji włamania i napadu SSWiN zostaje uruchomiony alarm. Sygnał ten jest przekazywany do Stacji Monitorowania Alarmów Agencji Ochrony, do której podłączone są alarmy danego obiektu. Stacja, w momencie odebrania informacji emitowanych dzięki zastosowaniu systemu alarmowego, powiadamia o zdarzeniu Patrol Interwencyjny oraz właściciela obiektu. W chwili wykrycia wtargnięcia, centrala uruchamia również alarmy w postaci sygnałów akustyczno – optycznych zarówno we wnętrzu chronionego obiektu, jak i na zewnątrz.

Systemy Bezpieczeństwa – pewność bezpieczeństwa każdego dnia. Białe Błota (Bydgoszcz), ul. Parkowa 3.

Działamy na terenie naszego województwa kujawsko-pomorskiego w takich miejscowościach jak: Bydgoszcz, Toruń, Solec Kujawski, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Świecie, Grudziądz, Koronowo, Szubin, Żnin, ale jesteśmy otwarci na współpracę w całej Polsce.

 • Adres:
  Systemy Bezpieczeństwa
  ul. Parkowa 3
  86-005 Białe Błota – Bydgoszcz
 • Telefon:
   
   
  E-mail:
  biuro@systemybezpieczenstwa.net
 • Masz pytanie? Oczekujesz na wycenę? Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby mieć pewność, że otrzymamy Twoje zapytanie.