Systemy alarmowe Bydgoszcz,
alarmy bezprzewodowe, przewodowy system alarmowy

Firma „Systemy Bezpieczeństwa” z siedzibą w pobliżu Bydgoszczy jest wiarygodnym partnerem w projektowaniu i wykonywaniu (w oparciu o indywidualne rozwiązania) systemów alarmowych. Dostępne w naszej ofercie alarmy pozwalają na uproszczenie wielu czynności związanych z kontrolą dostępu i nadzorem nad bezpieczeństwem obiektu.

 

Oferujemy nowoczesne systemy alarmowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania w kwestii zabezpieczenia technicznego, które opierają się na autorskich projektach i fachowej realizacji. W trakcie naszych prac mamy na uwadze fakt, że współczesne systemy alarmowe stanowią skomplikowany zespół rozwiązań technologicznych, które oprócz podstawowych funkcji spełniają także szereg innych zadań.

Alarmy i Systemy alarmowe Satel Perfecta, Satel Integra, Satel Versa

Alarmy często stanowią integralną część tzw. inteligentnego budynku, zapewniając użytkownikom funkcjonalność, komfort użytkowania i poczucie realnego bezpieczeństwa. Systemy alarmowe wymagają wdrożenia specjalnie opracowanych procedur i działań czynnika ludzkiego, co skutkuje minimalizacją zagrożeń. Mogą być dodatkowo zintegrowane z systemem telewizji przemysłowej CCTV w celu zarejestrowania obrazu z miejsca zdarzenia po naruszeniu strefy chronionej. Monitoring systemu alarmowego oraz telewizji przemysłowej przekazywany jest do Agnecji Ochrony, przez co podnosi się poziom zabezpieczenia obiektu. Kierowane Patrole Interwencyjne Agecji Ochrony w przypadku zdarzenia, posiadają wiedzą w które dokładnie miejsce mają się udać i jakie procedury mają zostać zastosowane.

Profesjonalnie zaprojektowany i zainstalowany system alarmowy powinien najwcześniej, jak to możliwe, ostrzegać o incydencie wtargnięcia bądź włamania na zabezpieczony obszar. W sytuacji wykrycia zagrożenia czujki systemu alarmowego wysyłają sygnał do centrali, skąd zostaje wysłana informacja o incydencie na obszarze obiektu chronionego. W chwili naruszenia terenu zabezpieczonego przez system sygnalizacji włamania i napadu SSWiN zostaje uruchomiony alarm. Sygnał ten jest przekazywany do Stacji Monitorowania Alarmów Agencji Ochrony, do której podłączone są alarmy danego obiektu. Stacja, w momencie odebrania informacji emitowanych dzięki zastosowaniu systemu alarmowego, powiadamia o zdarzeniu Patrol Interwencyjny oraz właściciela obiektu. W chwili wykrycia wtargnięcia, centrala uruchamia również alarmy w postaci sygnałów akustyczno – optycznych zarówno we wnętrzu chronionego obiektu, jak i na zewnątrz.

Systemy Bezpieczeństwa – pewność bezpieczeństwa każdego dnia. Białe Błota (Bydgoszcz), ul. Parkowa 3.