Systemy Bezpieczeństwa.net

Głównym terenem działania naszej firmy jest województwo kujawsko-pomorskie. Na naszym koncie znalazły się setki realizacji i dziesiątki zadowolonych Klientów, którzy z chęcią z nami współpracują przy kolejnych projektach.

 

Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam podjąć się realizacji Państwa projektów przeznaczonych do małych domków jednorodzinnych, po duże i skomplikowane inwestycje: biurowce, hale produkcyjne, hotele i inne obiekty prywatne jak i użyteczności publicznej.

 

 
Systemy Bezpieczenstwa.net

Wystarczy jeden kontakt z nami, by ustalić wszystkie szczegóły od projektu, wycenę aż po realizację. Podpowiemy Państwu jak sprawnie i szybko krok po kroku, przejść od pierwszego kontaktu z nami po koniec realizacji powierzonego nam zadania.

Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju (a także poza jego granicami) bez żadnych ograniczeń.

CHRONIMY CIEBIE, TWOICH BLISKICH I TWOJE MIENIE.

Bezpieczeństwo to jedna z najbardziej cenionych wartości w życiu człowieka.

Podstawowym profilem naszej firmy “Systemy Bezpieczeństwa” są:

systemy alarmowe
telewizja przemysłowa
CCTV
systemy pożarowe PPOŻ
kontrola dostępu

Konfigurując systemy zabezpieczeń dla naszych klientów korzystamy ze znanych nam rozwiązań, przede wszystkim sprawdzonych, pozwalających na bezproblemową pracę urządzeń przez lata dla obopólnego zadowolenia. Każde realizowane przez nas zlecenie realizujemy na najwyższym możliwym poziomie, podchodząc do niego indywidualnie.

Systemy zabezpieczeń są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie, przy zachowaniu najwyższej staranności, tak aby obiekt był w pełni zabezpieczony a jednocześnie spełnił potrzeby naszych klientów.

Producentem podzespołów do systemów alarmowych, które najczęściej proponujemy i stosujemy, jest polska firma Satel. Seria central alarmowych Integra, do bardziej rozbudowanych systemów czy Versa do budynków o mniejszych potrzebach, sprawdziły się one u naszych klientów przez szereg lat zabezpieczają obiekty przed włamaniem czy napadem.

 

Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do jednej firmy czy marki. Projektując systemy bezpieczeństwa staramy się realizować je nieszablonowo, każdy z obiektów do zabezpieczenia jest inny i wymaga od nas pełnego profesjonalizmu jak i indywidualnego podejścia. W zakresie niezawodności detektorów – czujników podczerwieni, proponujemy sprawdzoną czujkę np. IR 120 firmy Siemens. Model ten został zaprojektowany w celu zmniejszenia do minimum fałszywych alarmów mogących pojawić się podczas użytkowania systemu.

W trakcie projektowania przedstawiamy kilka wariantów zabezpieczenia danego typu obiektu, od podstawowej konfiguracji w zakresie włamaniowym z możliwością zastosowania w razie potrzeby systemu anty-napadowego. 

 

Chcemy umożliwić również rozbudowę systemu o detektory pasywne lub aktywne, takie jak bariery podczerwieni, czy też zewnętrzne czujniki PIR + mikrofala, czujniki zalania, dymu, czy gazu. 

 

Przedstawiając naszym klientom możliwości technicznego zabezpieczenia budynku staramy się pokazać rozwiązania jak i możliwości nie standardowych rozwiązań. Na dzień dzisiejszy większość montowanych przez nas alarmów jest podłączanych do Centrum Monitorowania Alarmów Agencji Ochrony przy jednoczesnym uruchomieniu Patroli Interwencyjnych. Monitoring systemu alarmowego chronionego obiektu zmniejsza szanse włamania, kradzieży czy dewastacji. W związku z szybką interwencją agencji ochrony, grup patrolowych straty w przypadku włamania będę zdecydowanie mniejsze, niż gdyby pozostawić obiekt bez ochrony.

Nasi klienci oczekują najwyższej jakości usług, dlatego też chcąc sprostać oczekiwaniom proponujemy różnorodne rozwiązania. 

 

Czasem najkorzystniejszym rozwiązaniem okazuje się system bezprzewodowy np. firmy ELMES. System bezprzewodowy skierowany jest dla klientów, którzy z różnych przyczyn nie mogą pozwolić sobie na montaż instalacji okablowania pod dedykowany przewodowy system alarmowy np. świeżo wyremontowany dom lub budynek zabytkowy, którego w żaden sposób nie można naruszyć. Najkorzystniejszym cenowo, proponowanym przez nas systemem bezprzewodowym jest centrala alarmowa CB32 polskiego producenta firmy Elmes

 

Wszystkie elementy systemu mogą być bezprzewodowe zarówno czujniki ruchu, kontaktrony, czy sygnalizator zewnętrzny. Dla klientów oczekujących większej funkcjonalności od systemu bezprzewodowego, możemy na bazie centrali Satel Integra zbudować system bezprzewodowym Abax, który to jest dedykowany dla detektorów bezprzewodowych firmy Satel począwszy od czujników podczerwieni, zalania, temperatury, magnetycznych – kontaktronów, czujników dualnych, etc. 

 

Od strony użytkownika systemu funkcjonalność niczym się nie różni od systemu przewodowego. Baterie w systemie alarmowych bezprzewodowym Satel abax wystarczają średnio na okres 3 lat. System ten posiada dwukierunkową komunikację i w przypadku słabej baterii w danym czujniku centrala automatycznie powiadomi użytkownika oraz zapisze zdarzenie w swojej historii. 

 

 

Ofertę zabezpieczenia obiektu możemy przedstawić w oparciu o system bezprzewodowy takich firm jak Alexor, Visconic, Jablotron, czy Satel micra, decyzję wyboru, designu pozostawiamy Państwu.

 

 

Zamów serwisanta już dziś !

Działamy na terenie naszego województwa kujawsko-pomorskiego w takich miejscowościach jak: Bydgoszcz, Toruń, Solec Kujawski, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Świecie, Grudziądz, Koronowo, Szubin, Żnina itd.
Jesteśmy otwarci na współpracę w całej Polsce.